Послуга PickMi - експрес-сервiс 24 години

Не в наявності

Доставка

Звичайна ціна

«PickMi» + Експрес-сервіс 24 - це швидкий ремонт ваших гаджетів від «Mi Service Україна» максимум за 24 години (з моменту надходження пристрою в центр підтримки).

«PickMi» + Експрес-сервіс 24 - це швидкий ремонт ваших гаджетів від «Mi Service Україна» максимум за 24 години (з моменту надходження пристрою в центр підтримки).

Як ми економимо ваш час?

Уявіть ситуацію: трапилася неприємність і у вас зламався смартфон або інший девайс Mi (що буває вкрай рідко, але все ж). Ця неприємність може вибити з колії сучасну людину, адже сьогодні смартфон - це не тільки можливість здійснювати дзвінки, але і пошта, інтернет, миттєвий доступ до файлів з даними, а також засіб спілкування з рідними та близькими через соціальний мережі і месенджери.

Скільки, зазвичай, проходить часу від поломки, до моменту, коли смартфон знову повернеться до Вас на службу? Давайте порахуємо:

1) сходити в сервісний центр - 2-3 години
2) діагностика і лагодження смартфона - від 3-5 днів до тижня, а то й більше, якщо немає потрібних запчастин, піти забрати смартфон - теж 2-3 години

Разом ми маємо від 5-7 днів на лагодження + 2 дні, коли вам доведеться їздити в СЦ відвозити / забирати свій гаджет. Це довго.

Як здорово було б, якби сервісні питання вирішувалися за один день, подумаєте ви.

Чому б і ні - це реально, відповімо ми.

Послуга «PickMi» + Експрес-сервіс 24 від «Mi Service Україна» - це швидкий гарантійний і не гарантійний сервіс вашого пристрою за максимум 24 години.

Як це влаштовано? Наш кур'єр приїжджає до вас, забирає гаджет, доставляє в наш Центр, де експерти проводять діагностику та рішення виниклих питань в перебігу максимум 24 годин. Після ремонту кур'єр привозить гаджет до вас назад додому, в офіс або в університет.

Зверніть увагу, що послуга застосовна не тільки до гарантійних випадків, але і до не гарантійним.

Ваша вигода - зекономлені 5-7 днів проведених без гаджета. І в дощ і завірюху наш кур'єр приїде в будь-який зручний вам місце і час, щоб прийняти пристрій в сервіс.